Teisipäev, 23. november 2021

Inglijuuksed ja esimene lumi. Lühike olukirjeldus ja pildirida

Eile oli karge hommik. Päikseline ja mõnus. Olin just taas ellu äratanud oma igahommikused kõnniringid, mis suvel nii mitmelgi põhjusel puhkusel olid. Nautisin raiesmikul säravat päikestja vaatlesin metsateel rattarööpa jäämustrit.Lisaboonusena pakuti imetlemiseks inglijuukseid. Seekord oli neid hästi palju ja erinevates kohtades. Praktiliselt igal pool metsa all, kus mu jalg tatsus ja silm seletas. Esmakordsest kohtumisest kirjutasin siin.

Ligemale paar tundi kestnud loodusmatk tipnes lumesajuga. Ja õhtuks oligi kerge lumevaip maad katmas.Öösel oli lisa tulnud. Nii et täna hommikul retkele minnes oli mõnus talvetunne hinges. 

Mõned tänahommikused aiavaated.Pildid 22 ja 23.11.21

2 kommentaari:

Rahutu rahmeldaja ütles ...

Lihtsalt ilus. Meie esimene lumi oli mõni aeg tagasi aga väga tagasihoidlikult ja kiire sulamisega. Talveime tunnet ei tulnudki.

Mummo ütles ...

Meil oli ikka terve pika päeva, järgmisel ööl alles hakkas sulama ja täna sajab vihma viimaste üksikute lumelaikude kiiremaks sulatamiseks.

Käsitöökoolis

tegime tikkimistundides tikkimispistete õppimise tulemina nõelaraamatu. Hästi asjalik raamatuke, sinna vahele saab koondada kõiksugused nõel...