Reede, 11. september 2020

Fotojaht. Sõiduk, suvi ja head isu ehk 3 in 1

Seekordne fotojahi postitus kukkus küll välja umbes nii, et tule eile meile ja võta homsed ajalehed kaasa! Nooremad võib-olla ei tea, kuid minu noorusajal oli selline käibelause kasutusel kui millegagi veidi hiljaks oli jäädud või miskit natuke ennetatud sai.

Mõni fotojaht jäi mul vahele. Üks neist teemal suvi. Ja lisaks meenub vanasõna, et mis täna tehtud, see homme hooletu. Sest mine seda järgmist nädalatki tea...

Aga lugu iseenesest järgmine.
Tulen mina ühel kaunil suvepäeval toimetustelt koju ja mis ma näen: Pagarid on rõõmsalt askeldanud! Oo, tore, head isu!Kuid millegipärast on töö siiski pooleli jäänud. Pagaripoiss ja pagaritüdruk on leidnud endale sõiduki! Ja naudivad nüüd suviseid sõidurõõme.

Sõidukeid ja sõidurõõme jagub teistelegi.

Mis sest, et väike, ikkagi auto!


Pildid aprill ja juuli 2020

Tegelinski juures on teised sõidukijahtijad.

7 kommentaari:

konn, lendav konn ütles ...

Tundub, et sindki on "murulapikestega" õnnistatud:D Ma pole maakodusse seni sellist kobedikku hankinud, täiesti teadlikult annan vanadele kontidele-liigestele valu, aga pea see aegki tule!
Kollane Ferrari ja punane Põrnik on ka väga autod:)

tegelinski ütles ...

Ehhh... ma just mõtlesin, kust saaks kohvi juurde suutäie magusat ;) Aga kuna see on järgmise nädala teema, siis lähen ja teen moosisaia ;)
Muruniidukit ka ei kiida, äkki mõni mees kuuleb ja mõtleb, et ma tahan kangesti meie niidukiga sõitma (niitma) hakata... no ei taha!
Ma kiidan seda pisikest kollast autot, mis teeb väikemehe niii õnnelikuks!

TwD ütles ...

Suvi ja... suvesõidukid missugused! Saiake põske ja kimama.

Bianka ütles ...

Super ägedad sõidukid! Ja suvi oli sel aastal võrratu. Isu teemal- parem on, kui kiusatused jäävad lõpuni vormistamata :P

Epp ütles ...

Teine foto, läbi akna pildistatud, on nii meeleolukas, annab aimu ka aknalaual olevast :)

ritsik ütles ...

Nii armsad ja kodused pildid.

Raisakull ütles ...

Tainast on ka hää põske pista...
Kollane McLaren ja punane Käfer on asised nagu ka hall murutrakats.

Loosalu meeleolud

Poisid läksid kalale ja kutsusid mind kaasa.  Loosallu! Loomulikult. Minu lemmikrahupaik oma imeilusa Eesti suurima rabajärvega. Kogu see ra...